Infolinia (pn-pt od 9:00-15:00)

+48 503 919 700

Poprawne adresy, kompletne zamówienia.

Prawdopodobnie usiedliście już w autobusach i tramwajach i jedziecie do szkoły lub pracy,
w komórce pojawiają się odcienie naszej niebieskiej szaty graficznej lub allegro. Nie wiemy czy zagląda wam ktoś przez ramię,
by sprawdzić czego szukacie lub czym się interesujecie. Ciężko coś wybrać w tym tłumie i hałasie, być może nawet znika zasięg.
Często po telefon sięgamy również w pracy, tam też ciężko ... Zza rogu wyskakuje szef, a my odruchowo,
nie wylogowani odkładamy telefon z nieskończonym koszykiem lub niekompletnym wpisanym adresem, i wtedy w wolnej chwili naciskamy guzik:
złóż zamówienie.

Co to oznacza ?

Spoglądam w ekran, wśród długiej listy zamówień, moją uwagę przykuwa przykładowo puste okienko w adresie.
Nie ma kodu pocztowego, a adres wskazuje na jakąś miejscowość blisko dużego miasta. Zaczyna się długi proces poszukiwań lokalizacji.
Nie ... nie tej w telefonie, gdzie ciągle pojawia się zapytanie o pozwolenie na dostęp lokalizacji by nas zasypać ofertami.
Szukamy Cię więc w google maps, adres istnieje - bingo. Lecz gdy dzwonię potwierdzić adres, odbiera Pani "Zosia" i mówi że to pomyłka.
Numer telefonu był Pani, którą raczej interesują kosmetyki a nie drewniany bokken :)

Minęło 20 minut ...- na czole pojawia się pierwsza kropelka potu. Siedzisz teraz wygodnie w fotelu i czekasz na swoją przesyłkę, najczęściej tą płatną przy odbiorze.
Minął tydzień. Twoje zapytanie poprzez e-mail lub telefon, przerywa tą długotrwałą ciszę w sprawie zamówienia o numerze xxxxx.
Udaje nam się wpisać poprawny telefon, adres. Paczka zostaje wysłana lecz nie odebrana ponieważ czas na prezenty świąteczne już minął.

Więc pamiętaj, nieodebrana przesyłka płatna przy odbiorze naraża nas na koszty, oraz oznacza nie wywiązanie się z umowy zakupu. Dlatego spieszmy się, bo nieodebrane paczki szybko do nas wracają.

Otrzymujemy 1 gwiazdkę z paluszkiem w dół za szybką realizację zamówienia ... oraz dobrą opinię zabarwioną na czerwono jeśli chodzi o obsługę ...

Dlatego bardzo prosimy o dokładne dokończenie zakupów, poprawne dane a będziemy super mikołajem na rakietowych sankach, by wysłać wam towar w ciągu 24h. Dziękujemy :)

Wiadomość z dnia: 14-02-2020