Infolinia (pn-pt od 9:00-15:00)

+48 503 919 700

Ochraniacz Krocza Krav Maga

Dzisiaj zdecydowaliśmy się jeszcze na jeden test, dosyć krótki ale w połączeniu z wieloletnią sprzedażą, jest to krótki test ale skuteczny.
Zastanówmy się co widać na zdjęciu: Co to może być ?
Ptak z oczami ? nie :) chociaż trochę go przypomina, jak dziób gawrona.

To ochraniacz na krocze z podbrzuszem, dokładnie dedykowany do KRAV MAGA. Dlaczego zwracamy na niego uwagę ?
jest to ochraniacz który sprzedaje się w ogromnych ilościach dlatego może coś więcej o naszym ochraniającym przyjacielu.

Jak wiadomo KRAV MAGA to dosyć brutalny styl walki, składający się z technik boksu, ju jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych, różnych sztuk walki.
Broniąc się tym stylem, możesz trwale uszkodzić napastnika. Nigdy nie trenowaliśmy Krav Maga,
jednak zauważamy że nikt nie ryzykuje kupna do Krav Maga, ochraniacza na krocze do karate - chroń swój "dobytek".
Z ciekawości postanowiliśmy go przetestować. Ubrałem więc ochraniacz, pierwsze wrażenia: Przylega dobrze, zasłaniając to co ma zasłaniać.
Miseczki nie różnią się w rozmiarówce, są uniwersalne, rozmiarem jest długość gumek które podtrzymują ochraniacz.
Więc jeśli nawet pomylisz się w rozmiarze i dobierzesz za duży, można zrobić zakładkę na taśmie i zszyć, zmniejszysz tym sposobem rozmiar.
Oczy w ochraniaczu (otwory), mają na celu zapewnienia wentylacji, prawdopodobnie treningi są długie i wyczerpujące.
Delikatne kopnięcia w krocze nie powodują bólu, delikatne drgania, przy mocniejszym da się trochę odczuć ale to normalne, co wie każdy trenujący.
Jednak pozostaniesz w jednym kawałku i możesz cieszyć się wiosną.

Zaletą są: cena, i zwiększone bezpieczeństwo. Ciekawostką jest to że ... ostatnio trafiliśmy na falę zakupów tego ochraniacza przez kobiety.
Wielkie zdziwienie mnie ogarnęło gdy w końcu zadzwoniłem się upewnić czy pewna Pani nie pomyliła przypadkiem rodzaju ochraniacza.
Okazało się że trener zalecił stosować właśnie ten ochraniacz. Stwierdzono że lepiej spełnia swoje zadanie niż damski ochraniacz. Więc męski gadżet górą :)

Jednak jeśli Panie zaczną decydować się na taki ochraniacz, proponowałbym przymierzyć przed zakupem np. kogoś ochraniacz. Bo może wam nie odpowiadać jego długość.
Ochraniacz również można stosować na spodnie do Krav Maga. Obecnie kupują go szkoły, wysyłamy również poza teren Polski jak i indywidualnym klientom. Więc produkt ten sprawdził się.
Jeśli nie chcecie wydawać dużo pieniędzy to chyba znaleźliście odpowiedni ochraniacz który spełni wasze wymagania.Wiadomość z dnia: 18-02-2020