deska, deski, łamania, deskami, wielokrotnego, wielokrotność, łamanie, rozbijanie, rozbijania

Infolinia (pn-pt od 9:00-15:00)

+48 503 919 700

Deska do wielokrotnego łamania - działa to czy nie ?

Deski do wielokrotnego łamania w naszym sklepie występują w trzech kolorach: żółtym, czerwonym i czarnym. Co oznaczają kolory ?

Poziom trudności:
Deska żółta: Najlżejsza
Deska czerwona: Średnia
Deska czarna: Twarda, czarny kolor raczej dla zaawansowanych.

Czerwony i żółty dla dzieci, młodzieży. Deski oczywiście sprawdzają się, ale jest kilka warunków by deska utrzymała przez długi okres czasu swoją kondycję.
Musi być odpowiednia temperatura: jeśli deska jest transportowana w zimowym klimacie,
należy deskę ogrzać do temperatury przynajmniej pokojowej - taka jest specyfikacja materiału z którego jest zrobiona.
Dotyczy to praktycznie każdego rodzaju desek. Podłoże na które spada: nie można pozwolić by deska po uderzeniu - złamaniu, spadała na twarde podłoże czyli np:
beton, parkiet, itp. W takim przypadku zaczep będzie się niszczył a w najgorszym wypadku uszkodzi się całkowicie i deska będzie do wyrzucenia.
Najlepiej jeśli spadnie przykładowo, na miękki dywan, lub jakąś matę. Częste pytanie o trudności rozbicia deski pomiędzy drewnianą a wielokrotnego łamania:
Opinie są różne, jednak najczęstsza odpowiedź mistrzów walki oraz zawodników: Deski wielokrotnego łamania są trochę trudniejsze do rozbicia od tradycyjnych.
Pod warunkiem że są nowe. Ekonomiczna strona deski: Nie ma co ukrywać że deska wielokrotnego łamania to duża oszczędność.
Bo jeśli mielibyśmy kupić tyle samo desek drewnianych co liczba złamań deski wielokrotnego użytku, to musielibyśmy mieć grubszy portfel.
Do treningu nadaje się w sam raz. Ponieważ już na zawodach czy pokazach będziemy łamać drewniane deski.

Wiadomość z dnia: 03-02-2020