Infolinia (pn-pt od 9:00-15:00)

+48 503 919 700

Blog

Ochraniacz Krocza Krav Maga

Dzisiaj zdecydowaliśmy się jeszcze na jeden test, dosyć krótki ale w połączeniu z wieloletnią sprzedażą, jest to krótki test ale skuteczny.
Zastanówmy się co widać na zdjęciu: Co to może być ?

Nowy Ochraniacz Piersi

Godzina 7.00 rano, 5 stopni na plusie, to jest to co serwuje nam zima obecnie. Więc i my serwujemy sobie kawę by sprawnie przeprowadzić operację procesu technologicznego odbierania e-maili.
Nie klniemy na pracę, i nie narzekamy. Z cierpliwością ostrza japońskiej katany realizujemy poranne śniadanie waszych zamówień, które bywają wspaniałe. Dzisiaj do naszych rąk trafił nowy ochraniacz piersi.

Ochraniacze elastyczne i inne, na goleń i na stopę - dlaczego należy z nich korzystać ?

Większość z nas na pewno oglądało filmy karate w których pokazane było jak karateka utwardza nogi na drzewach, czy betonie, bez użycia ochraniacza na goleń czy stopę.
W naszych umysłach rodzi się wspaniała wizja że moglibyśmy zrobić tak samo, że moglibyśmy być tak samo twardzi jak oni. Rzeczywistość jest jednak brutalniejsza.
Tak naprawdę nie da się utwardzić kości, można jedynie przyzwyczaić się do bólu, i ewentualnie powstanie grubsza warstwa ochrona złożona ze skóry.