Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Blog


Joga, Życie, Klocek Do JogiWczoraj wieczorem lśniły gwiazdy na czarnym niebie, jak brokat rozsypany, może srebrne monety. Bezszelestnie jedna z nich mrugała do nas.
Gdybyście mieszkali również w gwiazdach, to też chcielibyśmy wysyłać wam tam paczki do waszych gwiazd.
Problem tylko taki że połączenie internetowe byłoby trochę za wolne, i rozmowy telefoniczne byłyby bardzo drogie.
Dobrze więc że wszyscy razem mieszkamy tutaj na ziemi.Wiadomość z dnia: 26-02-2020


Bokken HeavySpracowane zimne dłonie,
Pod nimi drewno, prawie płonie,
Hałas otula mistrza mieczy,
Powstania miecza nie zniweczy,

Wiadomość z dnia: 24-02-2020


Nowy zestaw figurek z przypadkuMistrz Hasumi, pił spokojnie mleko, upalne lato dawało się we znaki. Pokojówka wachlowała swojego szefa ogromnym wachlarzem w odcieniach niebieskiego koloru jako tło,
na którym znajdował się nadruk kolorowych kwiatów. Ciszę co jakiś czas przerywał szum much. Czarne punkciki tańczyły nad głową zmęczonego Hasumi.
Siedząc na hali swojej starej szkoły, rozmyślał o groźbach które dostawał w listach. Rozmyślania przerwał nagły huk rozrywanych, drewnianych drzwi.

Wiadomość z dnia: 20-02-2020


Ochraniacz Krocza Krav MagaDzisiaj zdecydowaliśmy się jeszcze na jeden test, dosyć krótki ale w połączeniu z wieloletnią sprzedażą, jest to krótki test ale skuteczny.
Zastanówmy się co widać na zdjęciu: Co to może być ?

Wiadomość z dnia: 18-02-2020


Nowy Ochraniacz PiersiGodzina 7.00 rano, 5 stopni na plusie, to jest to co serwuje nam zima obecnie. Więc i my serwujemy sobie kawę by sprawnie przeprowadzić operację procesu technologicznego odbierania e-maili.
Nie klniemy na pracę, i nie narzekamy. Z cierpliwością ostrza japońskiej katany realizujemy poranne śniadanie waszych zamówień, które bywają wspaniałe. Dzisiaj do naszych rąk trafił nowy ochraniacz piersi.

Wiadomość z dnia: 18-02-2020


Poprawne adresy, kompletne zamówienia.Prawdopodobnie usiedliście już w autobusach i tramwajach i jedziecie do szkoły lub pracy,
w komórce pojawiają się odcienie naszej niebieskiej szaty graficznej lub allegro. Nie wiemy czy zagląda wam ktoś przez ramię,
by sprawdzić czego szukacie lub czym się interesujecie. Ciężko coś wybrać w tym tłumie i hałasie, być może nawet znika zasięg.

Wiadomość z dnia: 14-02-2020


Wstęp Do Drewnianej Broni TreningowejWiedza i doświadczenie, oraz branża w której jesteśmy od lat, te czynniki sprawiły że powstał pomysł na produkcję drewnianych broni treningowych.
Widząc jak ważna jest jakość produktu oraz dopasowanie ich do waszych potrzeb, stwierdziliśmy że własna produkcja to najlepszy pomysł - ponieważ to my kształtujemy broń a nie import.

Wiadomość z dnia: 14-02-2020


Pałki Escrima - co to jest i co jest potrzebne ?Kije Escrima są wykorzystywane w filipińskich sztukach walki. Escrima również jest znana jako arnis i kali.
Walczy się jednym lub dwoma kijami o długości 60-65 cm. Na zaawansowanym poziomie walczy się również bez użycia broni.

Wiadomość z dnia: 12-02-2020


Kubotan - Broń Do Samoobrony i MasażBroń ta zwykle ma około 14 cm długości, wykonana z twardego metalu i drewna. Kubotan ma krótką historię.
Jest to broń współczesna która została opracowana w XX wieku. Wynalazcą jest sensei Takayuki Kubota.
Zastosowanie kubotanu ma na celu uderzanie w wrażliwe punkty:

Wiadomość z dnia: 12-02-2020


Czym jest Kendo i co jest potrzebne by go trenować ?Kendo to odmiana japońskiej szermierki która jest traktowana jako sport. Stosuje się miecze bambusowe specjalnie zaprojektowane.
Kendo wywodzi się z szermierki samurajskiej Kenjutsu - historia sięga XI wieku. Szkoły Kenjutsu i jego form rozwijały się do połowy XIX wieku.

Wiadomość z dnia: 07-02-2020


Strona: [1] 2 3 / 3