Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Siła Bez Siłki

Siła Bez Siłki


Opinie klientów: 5/ 5 ( ilosć opinii: 1 )

Kod produktu: 3097

Producent: Aha

Dostępny 45.00
Cena: 45,00
Chwilowo brak
jak kupić


Wszechstronny i przejrzysty program dla każdego, kto chce osiągnąć szczytową formę życia, ułożony z technik treningu siłowego komandosów. Zestawienia tego dokonał specjalista przygotowania fizycznego w specjalnych jednostkach uderzeniowych USA, a prywatnie triatlonista i zawodnik sztuk walki.
Ćwiczenia oparte są na treningu z masą ciała, a program realizuje się w ramach czterech półgodzinnych sesji tygodniowo, które można odbywać równie dobrze u siebie w domu, co na dworze czy w pokoju hotelowym albo w miejscu pracy. Są skuteczniejsze w wyrabianiu mięśni od ponoszenia ciężarów i spalają więcej tłuszczu niż aerobik, a od obu są bezpieczniejsze, wyrabiając naturalną stabilność i równowagę oraz nie przeciążając stawów.
Skuteczność programu wynika z jego genezy: gdy po atakach terrorystycznych z 11 września z dnia na dzień wzrosło w USA zapotrzebowanie na liczebność oddziałów specjalnych, trzeba było opracować system przygotowania fizycznego, który gwarantowałby wysoką sprawność już po kilku tygodniach, a nie dopiero wielu miesiącach szkolenia. Elementy tego właśnie systemu zawarte są w książce, która zdobyła uznanie setek tysięcy odbiorców na całym świecie.

Autor Książki: Mark Lauren
format: 16,5 x 23,5 cm
ISBN: 9788372295194
rok wydania: 2016
liczba stron: 264Dodaj Komentarz:

Oceny i komentarze użytkowników
5
Data dodania:

Wysyłka ok. Szybka.
Powiadomienie o dostępności
E-mail:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Boken 42,00
Boken Biały Dąb Z Tsubą 49,00 39,00