Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Mięśnie Brzucha. Diamentowy Szlif

Mięśnie Brzucha. Diamentowy Szlif


Kod produktu: 4247

Producent: Aha

Dostępny 39.00
Cena: 39,00
Ilość
jak kupić


Ćwiczysz ale wciąż jesteś niezadowolony ze swojego brzucha? Sześciopak wydaje Ci się być odległym marzeniem? Na próżno tęsknisz do rzeźby z greckiego posągu?
Żyjemy w czasach, kiedy wyrzeźbiony brzuch i pięknie wyeksponowane mięśnie są synonimem męskości i kobiecego pożądania. Według Dannego Kavadlo trening ABS to zobowiązanie na całe życie. Sukces zagwarantuje stosowanie się do wielu zasad dotyczących przede wszystkim: żywienia, wykonywania ćwiczeń w odpowiednich sekwencjach i odpowiednim czasie, właściwej motywacji i poziomu determinacji. Wymarzona kratka na brzuchu jest jednak możliwa do osiągnięcia w relatywnie krótkim czasie.
Wieloletnie doświadczenie, lata morderczych ćwiczeń i skrajnego poświęcenia sprawiły, że Danny Kavadlo może być inspiracją i mentorem dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć swój ABS-owy sukces.
W książce znajdziecie autorski program budowy mięśni brzucha - od poziomu początkującego do poziomu master. Spora część książki poświęcona jest właściwej diecie, bez której nawet najcięższe treningi nie przyniosłyby spektakularnego efektuDodaj Komentarz:


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Koszulka Kyokushin 35,00
Zaawansowana Krav Maga 39,00 30,00