Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Worek treningowy Masters pusty WWP-16035-0

Worek treningowy Masters pusty WWP-16035-0


New
Kod produktu: SM-0402

Producent: Sport Masters

Dostępny 240.00
Cena: 240,00
Chwilowo brak
jak kupić


Bardzo mocny, atestowany, importowany z Niemiec materiał Plavil, łatwy do czyszczenia i utrzymania w dobrym stanie. Worek bokserski posiada łańcuchy spięte karabińczykiem który jest dopasowany zarówno do haków jak i sprężyn amortyzujących, a także specjalne wzmacniane nitowane uszy do łańcucha. Dodatkowo na spodzie zostało zamontowane ucho za pomocą którego można przyczepić worek do podłogi co poprawi stabilizację podczas treningu.

KOLOR: Czarny.

Parametry worka:

- worek: wysokość: 160 cm, szerokość 35 cm, waga: 3 kg
- łańcuch: długość 35 cm, grubość 4 mm
- karabińczyk: długość 8 cm
- nici: ARIADNA TYTAN
- przeszycia: podwójne, laminowane plavilem
- trójkąty mocujące: bok 6 cm, grubość 6 mm

Możliwość wyboru koloru worka. Na zamówienie produkujemy worki bokserskie w kolorach tj.: czerwony, niebieski, żółty i inne. W przypadku chęci zakupu worka w innym kolorze niż czarny prosimy o wpisanie koloru w polu UWAGI przy składaniu zamówienia bądź kontakt telefoniczny/mailowy z naszym biurem. Na kolorowe worki bokserskie czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni + czas na transport (zwykle 2 3 dni robocze).

Jak wypełnić worek bokserski? Najlepsze do tego będą ścinki skór, materiałów lub szmat. Można je dostać za darmo (w większości przypadków) w zakładach krawieckich lub w innych fabrykach, które produkują odzież  itp. Worków nie wolno napełniać piaskiem, wodą czy ziemią.Możesz zaznaczyć wybrane produkty jeżeli chcesz je kupić

Akcesoria do worków
Hak Na Sufit Sufitowy Masters
45,00 zł
Sprężyna Amortyzująca Do Worków Masters Sw
24,20 zł
Wieszak Do Worków Na Drabinki Masters Wd
159,00 zł
Dodaj Komentarz: