Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Worek treningowy typu THAI 2 pełny Masters WTP 2-1

Worek treningowy typu THAI 2 pełny Masters WTP 2-1


New
Kod produktu: SM-0403121

Producent: Sport Masters

Dostępny 310.00
Cena: 310,00
Ilość
jak kupić

Worek treningowy THAI 2, wykonany z super wytrzymałego, importowanego z Niemiec, atestowanego materiał Plavil. Materiał ten jest łatwy do czyszczenia i utrzymania. Worek posiada łańcuchy (6 sztuk) spięte karabińczykiem - dopasowanym do haków i sprężyn amoryzujących, a także specjalnie wzmacniane nitowane uszy do łańcucha. Kolor: czarno - czerwony.

Wymiary worka THAI:
- długość - 105 cm
- średnica - góra: 35 cm; dół: 60 cm
- waga - pełny:45 kg
- długość łańcuchów: 40 cm każdy
- długość karabiińczyka: 8 cm.

Nasze worki wypełnione są ścinkami pianki i tkanin.

Możliwość zakupienia worka pustego.

Koszty wysyłki pełnego worka.
UWAGA!!! dopłata do wysyłki kurierskiej za towar gabarytowy: cena zależy od wagi. WTP-2 - koszt wysyłki jednego worka na palecie 160 zł brutto. Dostawa na terytorium Polski.
Worki bokserskie wypełnione wysyłamy tylko po dokonaniu przedpłaty, prosimy wziąć pod uwagę informację o płatności podczas składania zamówienia.

Koszty zwrotu pełnego worka.
Ze względu na ciężar oraz niestandardowe rozmiary - worki pełne nie mogą zostać odesłane do sprzedawcy zwykłą przesyłką pocztową. Koszty odesłania w przypadku odstąpienia od umowy będą wyższe niż zwykła paczka pocztowa.


Nie ma worka, którym jesteś zainteresowany? Może potrzebujesz inne wymiary worka niż standardowe? ? Nic straconego, zrobimy go specjalnie dla Ciebie!
Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz ZADAJ PYTANIE – napisz na czym Ci zależy, czego potrzebujesz a zapewnimy dostawę w najbliższym cyklu uzupełniania naszych zapasów (raz na miesiąc). Zapraszamy!
Dodaj Komentarz: