Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Odświeżacz XL NO STINK

Odświeżacz XL NO STINK


New
Kod produktu: SM-10032-NS

Producent: NO STINK

Dostępny 39.00
Cena: 39,00
Ilość
jak kupić


Uniwersalny odświeżacz w rozmiarze XL, za jego pomocą usuniesz niechciane zapachy i wilgoć np z bagażu, szuflad, rękawic sportowych, butów i wielu innych przy zachowaniu świeżości, suchości i zapachu.

Prosty w użyciu, długo terminowy i wydajny. Również ma zastosowanie w torbach sportowych, podróżnych, kasków rowerowych, namiotów, szafek, butów hokejowych, ochraniaczy do sportów walki, wewnątrz mebli lub w samochodzie i miejscach gdzie znajdują się zwierzęta. Jeśli źle pachnie ... rozwiąż ten problem.

Odświeżacz jest naturalny, nietoksyczny, ekologicznie przyjazny z węgla bambusa. Absorbuje wilgoć. Węgiel bambusa jest bardzo skuteczny w usuwaniu wilgoci, zapobiega gromadzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Zapobiega powstawaniu wewnątrz np. rękawicy bokserskiej - bakterii. Można go wielokrotnie używać, torebki należy umieścić wewnątrz rękawic bokserskich po zakończonym treningu i pozostawić na noc.
By zapewnić trwałość produktu do nawet jednego roku, należy wystawić torebkę na słońce raz w miesiącu na około 12 godzin.
Gdy produkt staje się bezużyteczny, należy rozciąć torebkę i wysypać jej zawartość na powierzchnię gleby.

Wymiary: 16 cm x 14,5 cm.

w opakowaniu jedna sztuka.Możesz zaznaczyć wybrane produkty jeżeli chcesz je kupić

Akcesoria do rękawic
Bandaże Bokserskie Masters Bb-3
Kolor:
15,00 zł
Bandaże Bokserskie Masters Bb-4,2
Kolor:
20,00 zł
Dodaj Komentarz: