Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Bandaż cryo fluid gąbkowy

Bandaż cryo fluid gąbkowy


Opinie klientów: 5/ 5 ( ilosć opinii: 1 )

New
Kod produktu: SM-14CRYO-G

Producent: Sport Masters

Dostępny 15.00
Cena: 15,00
Chwilowo brak
jak kupić


Zoptymalizowane zimno stosowane do leczenia kontuzji, leczenie zimnem było znane i powszechne przez wiele lat. Bandaż ten, został opracowany w celu uzyskania terapeutycznego potencjału chłodzenia. Dzięki takiemu działaniu, szwajcarski produkt jest efektywny już od pierwszej aplikacji, osiągając gwarantowany sukces.

Podkład gąbkowy pozwala na pełną mobilność, można go używać pod ubraniem czy w łóżku.Medivid CRYO Fluid zoptymalizował stosowanie medycznego chłodzenia za pomocą 4 określonych efektów. Prowadzi to do terapeutycznej wyższości Medivid CRYO Fluid nad innymi metodami i produktami.

1. Chłodzenie przy pełnej mobilności bez wstępnego chłodzenia
Medivid CRYO Fluid może być stosowany wszędzie i o każdej porze. Nie wymaga wstępnego chłodzenia i jest gotowy do natychmiastowego użycia. W ten sposób, w przypadku urazu, Medivid CRYO Fluid umożliwia natychmiastowe schłodzenie.

2. Chłodzenie przez 2-3 godziny przy temperaturze niższej od temperatury ciała o 7-10 stopni.
Uzyskane głębokie chłodzenie wystarcza na 2-3 godziny i pozostaje efektywne jeszcze przez następne 30 minut. Taki efekt nie jest możliwy do uzyskania za pomocą innych metod.

3. Naturalne chłodzenie bez zjawiska przekrwienia
Medivid CRYO Fluid chłodzi naturalnie: efekt chłodzenia stopniowo powiększa się. Ten łagodny sposób nie tylko zapobiega przed uszkodzeniem skóry, ale również zjawiskiem przekrwienia: chłodzenie powoduje przyspieszenie krążenia, co wiąże się również ze wzrostem temperatury przepływającej krwi do chłodzonego obszaru, aby skompensować deficyt temperatury. W rezultacie obszar, który chcesz schłodzić, jest przegrzany.
Medivid CRYO Fluid chłodzi bez wywołania szoku termicznego i innych niezamierzonych skutków. Dlatego też Medivid CRYO Fluid może działać ciągle, a nie przez zalecane 20 minut, jak w przypadku innych metod.

4. Głębokie chłodzenie
Medivid CRYO Fluid nie tylko schładza skórę, lecz także tkankę podskórną. Chłodzi tam, gdzie potrzeba natychmiastowego działania.

Każda z tych czterech zalet prowadzi do wymiernego sukcesu terapeutycznego. Terapeutyczna wyższość Medivid CRYO Fluid nad innymi produktami jest faktem.

Badania termowizyjneWpływ użycia płynu chłodzącego  MEDIVID CRYOFLUID na temperaturę kończyny dolnej.
Badanie przeprowadzone przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR SYSTEMS pokazuje, że użycie bandaży chłodzących Medivid CRYOFLUID bezpośrednio na jedną z kończyn dolnych wpłynęło na spadek temperatury o 8 °C po 10 minutach I trwało przez ponad 2 godziny.

Sposób działania:
Medivid CRYOFLUID to rewolucyjny bandaż zawierający alkohole, które błyskawicznie ulegają procesowi parowania. Te alkohole pod wpływem ciepła wydzielonego przez ciało zmieniają swój stan. Proces ewaporacji pozwala odprowadzić ciepło z najgorętszego miejsca, którym jest znajdująca się pod bandażem tkanka. Podczas gdy tkanka głęboka jest chłodzona, ciągła kompresja bandaża łagodzi reakcję zapalną, wspomagając proces leczenia i regeneracji.

    Temperatura w czasie spoczynku
    Temperatura po 10 minutach umiarkowanych ćwiczeń
    Temperatura po 5 minutach od założenia bandaża
    Temperatura po 10 minutach od założenia bandaża – spadek o 8+ °C
    Temperatura po 15 minutach od założenia bandaża – spadek o 10 °C
    Temperatura 30 minut po zdjęciu bandaża


Użycie Medivid CRYOFLUID ma wyraźny wpływ na głębokie chłodzenie.
Proces nie opiera się na odczuciu zimna, a na rzeczywistym spadku temperatury tkanek
Użycie Medivid CRYOFLUID jest bezpieczne i nie powoduje odmrożeń.
Temperatura obniża się o 10-12°C .


Badanie przeprowadzone przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR SYSTEMS pokazuje, że użycie bandaży chłodzących Medivid CRYOFLUID bezpośrednio na jedną z kończyn dolnych wpłynęło na spadek temperatury o 8 °C po 10 minutach I trwało przez ponad 2 godziny.


Dodaj Komentarz:

Oceny i komentarze użytkowników
5
Data dodania:

Ekstra produkt bardzo mi się podoba.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również