Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Cryo fluid zestaw pierwszej pomocy

Cryo fluid zestaw pierwszej pomocy


New
Kod produktu: SM-14CRYO-KPL

Producent: Sport Masters

Dostępny 180.00
Cena: 180,00
Chwilowo brak
jak kupić


Zestaw CRYOSET FLUID zawiera wszystkie potrzebne produkty do indywidualnej, natychmiastowej pomocy:

– Medivid CRYO Fluid Ice Fluid 125 ml:
   Unikalny koncentrat czynnego składnika mieszany jest z wodą w proporcji 1:5.
   Medivid CRYO Fluid ICE FLUID ma właściwości nawilżające, dlatego też jest przyjazny dla skóry.
   125ml wystarcza na 17 użyć.
– Mały pojemnik 300 ml:
   Przezroczysty zamykany pojemnik, w którym należy przygotować płyn do chłodzenia. Pojemnik służy do przechowywania płynu do 2 lat.
– Bandaż Medivid CRYO Fluid:
   Bawełniany bandaż zapewnia optymalne wchłanianie i działanie płynu. Bawełna jest w 100 % anty-alergiczna. Bandaż można wyprać i wykorzystać ponownie.
– Podkład gąbkowy:
   Podkład gąbkowy pozwala na pełną mobilność, dlatego też można używać go pod ubraniem czy w łóżku.


Medivid CRYO Fluid zoptymalizował stosowanie medycznego chłodzenia za pomocą 4 określonych efektów. Prowadzi to do terapeutycznej wyższości Medivid CRYO Fluid nad innymi metodami i produktami.


1. Chłodzenie przy pełnej mobilności bez wstępnego chłodzenia
Medivid CRYO Fluid może być stosowany wszędzie i o każdej porze. Nie wymaga wstępnego chłodzenia i jest gotowy do natychmiastowego użycia. W ten sposób, w przypadku urazu, Medivid CRYO Fluid umożliwia natychmiastowe schłodzenie.

2. Chłodzenie przez 2-3 godziny przy temperaturze niższej od temperatury ciała o 7-10 stopni.
Uzyskane głębokie chłodzenie wystarcza na 2-3 godziny i pozostaje efektywne jeszcze przez następne 30 minut. Taki efekt nie jest możliwy do uzyskania za pomocą innych metod.

3. Naturalne chłodzenie bez zjawiska przekrwienia
Medivid CRYO Fluid chłodzi naturalnie: efekt chłodzenia stopniowo powiększa się. Ten łagodny sposób nie tylko zapobiega przed uszkodzeniem skóry, ale również zjawiskiem przekrwienia: chłodzenie powoduje przyspieszenie krążenia, co wiąże się również ze wzrostem temperatury przepływającej krwi do chłodzonego obszaru, aby skompensować deficyt temperatury. W rezultacie obszar, który chcesz schłodzić, jest przegrzany.
Medivid CRYO Fluid chłodzi bez wywołania szoku termicznego i innych niezamierzonych skutków. Dlatego też Medivid CRYO Fluid może działać ciągle, a nie przez zalecane 20 minut, jak w przypadku innych metod.

4. Głębokie chłodzenie
Medivid CRYO Fluid nie tylko schładza skórę, lecz także tkankę podskórną. Chłodzi tam, gdzie potrzeba natychmiastowego działania.

Każda z tych czterech zalet prowadzi do wymiernego sukcesu terapeutycznego. Terapeutyczna wyższość Medivid CRYO Fluid nad innymi produktami jest faktem.

Badania termowizyjneWpływ użycia płynu chłodzącego  MEDIVID CRYOFLUID na temperaturę kończyny dolnej.
Badanie przeprowadzone przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR SYSTEMS pokazuje, że użycie bandaży chłodzących Medivid CRYOFLUID bezpośrednio na jedną z kończyn dolnych wpłynęło na spadek temperatury o 8 °C po 10 minutach I trwało przez ponad 2 godziny.

Sposób działania:
Medivid CRYOFLUID to rewolucyjny bandaż zawierający alkohole, które błyskawicznie ulegają procesowi parowania. Te alkohole pod wpływem ciepła wydzielonego przez ciało zmieniają swój stan. Proces ewaporacji pozwala odprowadzić ciepło z najgorętszego miejsca, którym jest znajdująca się pod bandażem tkanka. Podczas gdy tkanka głęboka jest chłodzona, ciągła kompresja bandaża łagodzi reakcję zapalną, wspomagając proces leczenia i regeneracji.

    Temperatura w czasie spoczynku
    Temperatura po 10 minutach umiarkowanych ćwiczeń
    Temperatura po 5 minutach od założenia bandaża
    Temperatura po 10 minutach od założenia bandaża – spadek o 8+ °C
    Temperatura po 15 minutach od założenia bandaża – spadek o 10 °C
    Temperatura 30 minut po zdjęciu bandaża


Użycie Medivid CRYOFLUID ma wyraźny wpływ na głębokie chłodzenie.
Proces nie opiera się na odczuciu zimna, a na rzeczywistym spadku temperatury tkanek
Użycie Medivid CRYOFLUID jest bezpieczne i nie powoduje odmrożeń.
Temperatura obniża się o 10-12°C .


Badanie przeprowadzone przy użyciu kamery termowizyjnej FLIR SYSTEMS pokazuje, że użycie bandaży chłodzących Medivid CRYOFLUID bezpośrednio na jedną z kończyn dolnych wpłynęło na spadek temperatury o 8 °C po 10 minutach I trwało przez ponad 2 godziny.


Dodaj Komentarz:


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również