Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Mata sportowa w formie puzzli MP-1 HARD WKF

Mata sportowa w formie puzzli MP-1 HARD WKF


New
Kod produktu: SM-MP-1 HARD WKF

Producent: Sport Masters

Dostępny 186.00
Cena: 186,00
Ilość
jak kupić

Dobrej jakości mata typu puzzle do sportów walki o rozmiarch 1,00 m x 1,00 m x grubość 2 cm, wykonana z polietylenu o zwiększonej gęstości 115 kg/m3. Ponadto mata wykonana została ze specjalnie uplastycznionego materiału, który przy zwiększonej miękkości szybko wraca do swojego początkowego kształtu (nie odkształca się). Na krawędziach mata jest idealnie dopasowana (cięte nożem wodnym). Ponadto mata jest antypoślizgowa i doskonale nadaje się do treningów i zawodów. Omawiana mata jest dwustronna w kolorze czerwononiebieskim. W prosty sposób z jej wykorzystaniem można ułożyć obszar do rozgrywanej walki. Waga około 1,95 kg. Mata posiada atest światowej federacji WKF.

Podana cena dotyczy 1 maty.

UWAGA!!! dopłata do wysyłki kurierskiej za towar gabarytowy jest ustalany w zależności od ilości mat. Maty typu puzzle posiadają niestandardowe wymiary i dlatego nie mogą zostać odesłane do sprzedawcy zwykłą przesyłką pocztową. W przypadku odstąpienia od umowy koszty odesłania towaru będą wyższe niż zwykłą paczką pocztową.

Gwarancja.
Producent udziela 24 miesięcy gwarancji na maty typu puzzle.
Gwarancja podlegają uszkodzenia powstałe wskutek wad materiału oraz wad produkcyjnych:
- rozwarstwienie się pianek które, składają się na konstrukcje maty
- brak lub niewłaściwy kształt zębów maty.

W gwarancji natomiast nie uwzględnia się uszkodzeń powstałych w wyniku użycia ostrych narzędzi , wysokiej temperatury , ognia , substancji żrących, szarpania, nagryzania, użycia środków chemicznych pochodzących z przetworzenia ropy naftowej.
Dodaj Komentarz: