Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Tanrenbo

Tanrenbo


Opinie klientów: 4.6/ 5 ( ilosć opinii: 5 )

New
Kod produktu: 1031

Producent: BOKKEN

Dostępny 149.00
Cena: 149,00
Ilość
jak kupić


Wykonany z twardego drewna.
Służy do wyrabiania siły, precyzji.
Waga: około 3 kg (kwestia dogadania się)
Wymiary około 8 x 8 x 80-100 cm - głównie długością modyfikujemy wagę.Możesz zaznaczyć wybrane produkty jeżeli chcesz je kupić

Pokrowce
Pokrowiec Na Bokken, Jo I Tanto Z Kieszenią
28,00 zł
Pokrowiec Na Boken, Pokrowiec Na Jo
24,00 zł
Pokrowce
Pokrowiec Na Bokuto - Instruktorski
35,00 zł
Dodaj Komentarz:

Oceny i komentarze użytkowników
5
Data dodania:

Niezła pała. Kupiłem 3 sztuki różnej wielkości, wykonane według życzenia. Dziękuję za szybką realizację.
3
Data dodania:

Zgadzam się z wcześniejszą uwagą o "maczudze na nosorożce". Siłę ćwiczyć się da wyłącznie w stosunku do podstawowych cięć wyprowadzanych z góry. Raczej nie polecam dla osób dbających o poprawność techniczną uderzeń.
Mam parę uwag technicznych.
1. waga - nie sprawdzałem dokładnie ile, "na oko" więcej niż 3 kg. Samo w sobie nie stanowi to problemu przy ćwiczeniu podstawowych cięć. Problem pojawia się w zestawieniu z pozostałymi cechami.
2. długość - cal konstrukcja oparta jest (znów "na oko") o kij jo, do którego przymocowane zostało drewniane obciążenie. Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem z czymś takim, ale sama długość jest o ok. 30 cm większa niż przy mieczu. To zdecydowanie utrudnia poprawne technicznie wykonywanie niektórych cięć (generalnie o prawidłowych cięciach wyprowadzanych z dołu do góry w ogóle można zapomnieć, długość zabawki wymusza zmianę konta uderzenia i szlag trafia poprawność techniczną).
3. ogólna użyteczność - duża masa połączona z długością daje spore przeciążenia przy cięciu. Przy spokojnie wykonywanych uderzeniach nie ma problemu. Ale przy próbach przyspieszenia cięcia albo połączeniu uderzeń wykonywanych w różnych płaszczyznach zabawka zaczyna podejrzanie trzeszczeć. Przy pierwszym treningu kombinacji uderzeń miałem wrażenie, ze mi się zaraz złamie.
Podsumowując - fajna zabawka do ćwiczenia siły rąk (hamowanie cięcia) i wynoszenia broni biodrem do góry przed cięciem. Ale tylko do tego.
Adnotacja sprzedawcy:
Zaproponowaliśmy poprawę tanrenbo. Proszę pamiętać że możemy teoretycznie wykonać wg zamówienia długość czy wagę ale i tak każdy odbiera te parametry inaczej.
5
Data dodania:

Świetny produkt. Jestem zadowolony z parametrów i wykonania jak i wysyłki. Jedynie co to zdziwiłem się przeogromnie kiedy zamiast oczekiwanych 3kg dostałem 5 kilogramową maczugę na nosorożce. Trzeba będzie wyrobić trochę krzepy ;)
Adnotacja sprzedawcy:
Dokładnie to 4,6 kg :) Trochę może przesadziliśmy :)
5
Data dodania:

Przesyłkę otrzymałem. Dotarła szybko, bez uszkodzeń. Wykonanie bez zarzutów. Polecam ten produkt i sklep.
5
Data dodania:

Przesyłka wysłana ze sklepu wczoraj, dotarła do mnie dziś i to mi się podoba, sam towar bez żadnych zarzutów. Ale mam mały nie smak, ponieważ otrzymałem towar lekko uszkodzony (obity/wyszczerbiony na czubku). Nie oddam go bo nie chce czekać na kolejnego (sklep wie o co chodzi). Ogólnie mówiąc polecam ten produkt i sklep.... Pozdrawiam

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Suburito 79,00
Kij Bo 35,00