Kontakt pn - pt od 9 do 16

PolskiEnglish

Krav Maga Dla Początkujących

Krav Maga Dla Początkujących


Opinie klientów: 5/ 5 ( ilosć opinii: 1 )

Kod produktu: 1707

Producent: Purana

Dostępny
Produkt archiwalny
jak kupić


PODRĘCZNIK NAJPROSTSZEGO DO PRZYSWOJENIA I NAJSKUTECZNIEJSZEGO NA ŚWIECIE PROGRAMU TRENINGU KONDYCYJNEGO I WALKI WRĘCZ

Darren Levine, John Whitman, Ryan Hoover

Poznaj najlepszy system obrony i walki wręcz dla początkujących

Krav Maga została przetestowana w walce jako oficjalny system walki wręcz Izraelskich Sił Obronnych i okazała się skuteczna. Kładzie się w niej nacisk na instynktowne ruchy, a skuteczne kontrataki sprawiają, że program jest łatwy do opanowania i doskonale nadaje się dla każdego – zarówno mężczyzn, jak i kobiet, osób o solidnej i drobnej budowie ciała, młodych i starych.

Krav Maga dla początkujących przedstawia system podstawowych technik, najskuteczniejsze techniki stworzone w oparciu o realne sytuacje walki oraz pełny program treningu kondycyjnego. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności w walce wręcz czy też zyskać pewność siebie, by uniknąć konfrontacji z napastnikiem beż użycia broni, Krav Maga dla początkujących da ci wszystko, co potrzebne, by osiągnąć te cele.

Krav maga dla początkujących zawiera ponad 360 fotografii, które pomogą ci opanować najskuteczniejszy na świecie system samoobrony i walki wręcz.

Wydawnictwo: Purana
Wydanie: 1
Format: 236 x 190 mm
Ilość stron: 192
ISBN: 9788360170267Dodaj Komentarz:

Oceny i komentarze użytkowników
5
Data dodania:

Bardzo dobra książka, czytelny przegląd technik. Świetna książka dla trenujących tradycyjne style karate czy kung fu, pozwala uzupełnić znajomość podstaw realnej i skutecznej samoobrony. Wielki plus dla Sklepu za cenę i szybkość dostawy!

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Siła Dla Ludu 38,00